PÉČE O DUŠI A TĚLO NA BALI

Příležítostí, jak prospět svému tělu a duši je na Bali spousta. My jsme vsadily na zdravou stravu, pobyt na čerstvém vzduchu 24 hodin denně (proto to ubytování v chýšce), masáže a jógu.

Naši první hodinu jógy jsme strávily v centru, několik kroků od našeho ubytování. Kvalitu jsme si byly ověřit dopředu, z prostředí jsme byly naprosto nadšené.

  Tělocvična:

Póza s Ganéšou:

   
Na hodině nás uvítal usměvavý a pozitivitu vyzařující mládenec. Hned po zaujmutí první asány jsme naznaly, že by se bez problémů uživil jako hadí muž v cirkuse. Následujících 60 minut nás pak čekala drsná asánová smršť. Nikdy v životě bych si nemyslela, že zvládneme za hodinu procvičit (snad kromě stoje na hlavě v lotosovém sedu) celou učebnici jógy. Prostě Bali, kolébka jógy. Tady se nepovažuje jóga za cvičení pro oslabené jedince. Po lekci jsme se nějak zvládly dobelhat domů a druhý den jsme se namožené svaly rozhodly uvolnit za pomoci klasické balijské masáže. Nabídka maserských salonků je tu opravdu bohatá. Přivítá Vás milá 40 kilová Balijka a uloźí na lůžko. Pokud se Vám podaří ještě před začátkem masáźe pípnout, že masáž má být medium a ne strong, ušetříte si aspoň trochu utrpení. Hned po dolehnutí za vámi totiź to něžné stvoření vyskočí na lůžko, přilehne si Vás a pak to začne. Nechápu, jak ta děvčata mohou vyvinout takovou sílu, navíc vědí ůplně naprosto přesně, kde se nachází ta nejbolavější místa na těle. Pokud to ale vydrźíte, zažijete opravdu příjemné uvolnění těla. 

 

 

3 komentáře u „PÉČE O DUŠI A TĚLO NA BALI“

  1. Dobrý den, ráda sleduji váš blog, převážně proto, že se chystám za tři týdny také na Bali a sbírám inspiraci a tipy:). Mohla bych Vás poprosit o informaci, na kolik vyjde na Bali hodina jogy? Velmi děkuji, Nikol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *