JUNGLE GREEN V NORSKÉ KRAJINĚ

Občas se stanou věci, které člověku vyrazí dech. To se stalo včera. Na parkovišti u Trollstigen nás oslovil pár starších německých důchodců, s tím, že nám chtějí pochválit náš vůz. Prý máme to nejlepšî auto, co vůbec můźe existovat. Tak jo… Trochu mě to překvapilo. Nicméně v té souvislosti jsem si náš vůz zpětně na fotkách prohlédla. Podotýkám, že náš vůz nikdy nebyl fotografován jako hlavní objekt, ale spíš jako důkaz „tady jsme byli“, popř. jako přîměra velikosti místo krabičky zápalek, nebo prostě proto, že tam stál. Musím přiznat, že po prohlédnutí fotek jsem změnila názor na jeho barvu, kterou jsem dosud považovala jako něco mezi vojenskou khaki a neidentifikovatelnou hovínkovou. Nyní musím ale uznat, že náš vůz, jehož barvu výrobce specifikuje jako jungle green, perfektně zapadá do norské, temné krajiny, kde se slévají všechny možné zemité odstíny přes okrově žlutou, přes zelenou až po hnědou. No, posuďte sami:

V kempu u vodopádu:
image

U vodopádu na cestě do Trollstigen:
image

Zase u jiného vodopádu (kdo se v tom má sakra vyznat, kdyź tu teče voda všude)
image

Na silnici RV268:
image

Prostě mimikry 🙂

7 komentářů u „JUNGLE GREEN V NORSKÉ KRAJINĚ“

  1. Haní, a už ti Petr auto půjčil. Trošku ho podezřívám, že to Norsko naplánoval jenom proto, aby se mohl pěkně projet..;-)

    1. Tak musí to pořádně otestovat a ta vzdálenost je na to ideální :-). Krásné auto jste si vybrali 🙂

      1. No, ani nevím, jestli to chci. Když musíme v těch úzkých serpentýnách couvat před obytňáky, tak je mi z toho trochu ouzko 😉

  2. No ale je víc vojenská než hovínková. Zdravím Vás já a holky.Obě včera dostaly na zadek. B.proto,žesežrala E.snídani,protože ta se k tomu neměla a E proto,že počurala koberec,který jsem zrovna vyprala a na rahně usušila. No a dneska sebou zase buchla. Obě jsou nejradši zalazlé doma v chládku Zdravím a dávejte víc cestovních poznámek i fotek. Pa.M.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *