RYBAŘENÍ NA BALTU

Na svou příležitost jsem čekala dlouho. V Norsku jsem se bohužel k rybaření nedostala, protože pokaždé, když jsme pobývali u fjordu, tak pršelo (a sušit mokré oblečení v autě není nic snadného). Až dnes (při cestě zpátky na Rujáně) se ukázalo sluníčko a ani nepršelo. Hodila jsem tedy párkrát olůvkem, abych chytla rytmus. Po navázání třpytky jsem jen doufala, že úlovek nebude výrazný, protože co s tím potom. Uzený platýz k obědu a krevety k večeři byly lepší, než slizké zoufalé syrové ryby na háčku…

I duha se ukázala
I duha se ukázala
Blízko u Sassnitzu
V dáli mě pozorují labutě

2 komentáře u „RYBAŘENÍ NA BALTU“

  1. Dobrý den a je potřeba na Balt mít nějaký nový speciální prut, nebo bude stačit nějaký obyčejný, třeba řekněme z e-shopu RS FISH? Nevíte?

    1. Tak jako vyloženě nějaké speciální věci nejsou prakticky potřeba. Jen podle too, jaké ryby budete chtít chytat. pokud máte zálusk na nějaké kardinální kousky o desítkách kilo, tak je samozřejmě lepší mít nějaký bytelnější a větší prut, aby to přežil. Všechno ale seženete na RS FISH, takže nebudete muset chodit a hledat. Všechno je to na jednom místě. Mimochodem tam najdete na takové obříky i návnady. =)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *